Зеленський зустрівся з представниками силових відомств і військовим керівництвом

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч, присвячену питанням безпеки та оборони. Про це повідомили у прес-службі Глави держави.

На ній були присутні начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних сил України Руслан Хомчак, міністр оборони України Андрій Загороднюк, голова СБУ Іван Баканов, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, міністр закордонних справ України Вадим Пристайко, помічник Президента Андрій Єрмак та інші. Об этом сообщает tp0432.in.ua со ссылкой на СМИ.


Учасники обговорили безпекову ситуацію на Донбасі, зокрема в районі населених пунктів Золоте та Петрівське, де заплановане розведення військ.


Глава держави наголосив, що питання безпеки українців, а особливо населення у зоні розведення, і досягнення стійкого миру на сході країни є пріоритетними для нього.


Очікується, що наступного тижня представники влади відвідають Петрівське, Золоте та Станицю Луганську.


Також на зустрічі обговорили будівництво мосту через Сіверський Донець поблизу Станиці Луганської, де відкрили тимчасовий перехід для громадян.


Окремо було приділено увагу питанням соціального забезпечення учасників бойових дій.


Президент запевнив, що жодні пільги для військових, які захищали територіальну цілісність України, не скасовуватимуть. У державному бюджеті на наступний рік має бути передбачене фінансування соціального забезпечення військовослужбовців.


Нагадаємо, як писало Гал-інфо, Олена і Володимир Зеленські зустрілися з вчителями.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/zelenskyy_zustrivsya_z_predstavnykamy_sylovyh_vidomstv_i_viyskovym_kerivnytstvom_327751.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя